Podróże małe i duże

Niektórzy z nas myślą o swojej podróży na przyszły rok, kiedy teraz tak zimno i szaro za oknem ( pomijając, że bardziej nas teraz zaprząta mycie okien pierogi…. Itd.), Ale nie bójmy się marzyć, proszę Was.
Podróże są może, dlatego też tak „ fajne, „że jeśli w innych fragmentach życia nie zawsze jest możliwa realizacja naszych planów, tu w dużym stopniu tak?
Strona firmy ” Scenarzyści podróży ” powstała, aby pomóc przygotować i zrealizować waszą podróż jak najbardziej bliską waszym wyobrażeniom. Marzeniom o takiej podróż.
Na początek przedstawiam moje zdanie o podróżowaniu: Staram się nie wchodzić dyskusje typu jak jest lepiej podróżować czy z biurem prozy czy samemu? Czy lepsza jest wyprawa do leśnej głuszy czy np. na Karaiby, czy samolotem lub pociągiem?………………. Itp., itd.. Każdy może sam wybierać jak chce spędzać urlop, a nie np. bombardowany reklamami, różnymi wypowiedziami itd. Itp. Decyduje się jechać nie tak jak chciał i nie tam gdzie chciał.
Przyznaje się też, że sam byłem na wycieczkach typu Al inclusive choćby na wyprawach na przepiękne rafy egipskie. Przyjmuje, że dla prawdziwego, ( ale co to naprawdę takiego?) Turysty grzech niewybaczalny.
Ja sam bardzo długo podróżowałem z biurami podróży. Od pewnego czasu sam przygotowuje samemu swoje ‚ scenariusze podróży „- lubię, uwielbiam tak teraz wędrować. Z równa pasją i zaangażowaniem opracowuje programy podróży dla tych, którzy mi to zlecają, stąd idea powstania tej strony.
Jeśli waszym marzeniem jest indywidualna podróż: samemu, z rodziną itp. podróż do wybranego bardziej konkretnie lub nie rejonu Europy, świata, zapraszam serdecznie do współpracy.
N a tej stronie będę też chciał podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczących poszczególnych części składających się na podróżowanie takich jak wybrać lot? Jaki hotel? I wiele, wiele innych.
A Ty jak lubisz podróżować